O STEBLANC

Narození prémiové značky STEBLANC

 

STEBLANC je nová unikátní kosmetická značka Premium třídy. K vytvoření této značky inspirovala výrobce legenda o "živé" vodě z řek na Korejském poloostrově, která je schopna oživit a omladit lidský organizmus. Tato voda má příznivé účinky: zintenzivňuje metabolické procesy v živých tkáních, urychluje hojení ran a vředů, zlepšuje celkové zdraví a vzhled, snižuje náchylnost k nepříznivým faktorům. "živá" voda je vynikající stimulant, tonikum a zdroj energie.
Značka STEBLANC byl založena firmou NABION, která je dobře známý výrobce kosmetické značky MIZON. Od roku 2012 je společnost NABION součástí korporace COSON.
Tato korporace zaujímá přední místo na kosmetickém trhu díky svému inovativnímu přístupu a neustálému výzkumu v oblasti krásy a zdraví. Všechny její kosmetické laboratoře jsou vybaveny moderními zařízeními s nejvyšší technologií pro širokou škálu testů a pracují v ní špičkové technické a vědecké týmy, které zaručují výsledky vývoje přírodních, organických a opravdu účinných kosmetických přípravků.
Pro výrobu se používají nejkvalitnější hypoalergenní a netoxické suroviny z čisté přírody, produkty neobsahují umělá barviva, minerální oleje a parabeny. Složení výrobků STEBLANC obsahuje velké množství rostlinných extraktů, jako je extrakt z černých hlemýžďů (mucin), aminokyseliny, panthenol, kyselina hyaluronová, výtažky a oleje z bylin, plodů, ovoce a zeleniny, mořského kolagenu, vitaminů a minerálních látek z hlubinných mořských zdrojů.
Mezi hlavní konkurenční výhody společnosti COSON patří:
• Dostupnost 16 vlastních patentů na inovační vývoj ve výrobě kosmetických výrobků;

• Používání jen nejlepších surovin od prověřených dodavatelů;

• Stabilní kvalita výrobků;

• Stálý růst prodeje;

• Vedoucí postavení na asijském trhu v oblasti kosmetiky;

• Každoroční mezinárodní ocenění za inovativní úspěchy v kosmetice;

• Přední členství v Korean Cosmetics association;

• Certifikovaná výroba podle norem ISO 9001.

• Firma dostala odměnu korejské vlády "Enterprise Technology" za mimořádný přínos pro rozvoj průmyslu krásy a zdraví.

STEBLANC - to je kouzelný klíč do světa krásy a mládí s neocenitelné možností zachovat mládí a krásu ostřednictvím individuální přístup ke každému klientovi.